Про це заявив 11 липня в Миколаєві засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ під час зустрічі з колективом заводу «Зоря».

Миколаївський завод «Зоря» – «Машпроект» – найбільший Науково-виробничий комплекс «Укроборонпрому». Колись один з лідерів світового газотурбобудування, сьогодні практично залишився без замовлень.

«Завод« лежить »вже 5 років, немає роботи, у нас простій, ми нічого не виробляємо, ми знаємо про ваші переговори в Москві, для нас це дуже важливо. Продовження контрактів по газотранспорту, повернення на російський ринок допомогли б нашому підприємству відродитися », – кажуть люди Юрію Бойку.

«Коли я був керівником «Нафтогаз » ми замовляли у вас газотурбінні установки. У нас був ринок з Росією – росіяни купували установки для своїх катерів і суден. Зараз цей зв’язок втрачено. І головне завдання сьогодні для нас, що б ми забезпечили газотранспортну систему роботою, а вас відповідно замовленнями. 10 липня на зустрічі в Москві з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим нам вдалося досягти низки домовленостей щодо життєво важливих для України питань. Це і питання зниження ціни на газ, і домовленості про прямі поставки російського газу в нашу країну. Це буде новий контракт на транзит, а це значить, що у вас будуть закази. Для вашого підприємства критично важливо, щоб контракти були відновлені. Я обіцяю, що завод «Зоря» буде працювати і отримувати замовлення і на газотранспортну систему, і повернеться на російські ринки », – запевнив працівників підприємства Юрій Бойко.

«Наша команда знає, як вирішити проблему заводу. Це і відкриття ринків СНД та Білорусі, і необхідне фінансування, і модернізація обладнання, і нові замовлення, і як наслідок, – нові робочі місця і хороші зарплати. Завод «Зоря» важливий – це обороноздатність країни, це містоутворююче підприємство, на заводі працює більше 9 тисяч осіб. Це важливе підприємство для Миколаєва та України в цілому. Я буду відстоювати інтереси кожного заводчанин у Верховній Раді, і готовий за них боротися », – підкреслив кандидат в депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Анатолій Дворник.

Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ представив кандидатів-мажоритарників, які балотуються по 6-ти виборчих округах Миколаївської області

В одномандатних виборчих округах Миколаївської області кандидатами в народні депутати України висунуто:

№127 – Олександр Горбачов

№128 – Анатолій Двірник

№129 – Максим Невенчаний

№130 – Володимир Фроленко

№131 – Валерій Колесников

№132 – Андрій Головчанский

«Я впевнений, що з цією командою – ми переможемо. Кожен з кандидатів буде має великий професійний і життєвий досвід і готовий захищати права наших виборців і відставати інтереси жителів Миколаївщини », – сказав Юрій Бойко.

Share This