Засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в програмі «Особиста територія» на телеканалі «NewsOne» розповів історію сімейної реліквії, яку він зберігає не одне десятиліття.

«Дорогі аксесуари, як атрибути столичного життя – мені не цікаві. Знаєте, коли я починав свою діяльність як політик, до мене на інтерв’ю прийшов журналіст. Тоді в кабінеті був мій старший товариш, він до цих пір зі мною, депутат Юлій Іоффе, 30 років підземного стажу, людина з великим життєвим та професійним досвідом, і ось він сидить поруч, а я даю інтерв’ю. І журналіст мене питає: Які бренди ви любите? Я починаю думати. А він мені каже – які бренди? Ти смієшся? У тебе два костюма – зимовий та літній. Так що нічого екзотичного, Бріоні наприклад, я точно не ношу», – сказав Юрій Бойко.

«Я не ношу годинник, який коштує великих грошей. Мій годинник – дорога для мене сімейна реліквія. Мій дід був фронтовиком, і коли я вчився в 10 класі, він подарував мені свій годинник. Для мене це дорожче будь-яких брендів. Я не знімаю їх з 75 року», – розповів політик.

Про ставлення Юрія Бойка до кадрових призначень нової-старої влади, і чому він вважає показухою приїзди на велосипеді до Верховної Ради, дивіться в програмі “Особиста територія” з Оленою Кирик на телеканалі «NewsOne».

Share This