Цього року люди чекають від влади вирішення головних питань, які їх турбують: відновлення миру в країні, стабілізації економіки, підвищення соціального захисту. І опозиція має намір відстоювати їхні інтереси у парламенті. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

«Минулий рік став роком розчарування людей від влади у зв’язку з її бездіяльністю та непрофесіоналізмом. І такий стан справ уже не влаштовує більшість українських громадян», – наголосив політик.

За його словами, необхідно змінювати порядок денний та займатися тими проблемами, які найбільше хвилюють людей.

«Насамперед, це прийняття законів, пов’язаних із відновленням миру в країні. Сподіваюся, що будуть продовжені переговори, і вони увійдуть у конструктивне русло для завершення конфлікту на Донбасі. При цьому закони, які відкриють політичне врегулювання конфлікту, мають бути пріоритетними у парламенту», – заявив Співголова фракції опозиціонерів.

Парламентар вважає, що також необхідно переглянути деякі бюджетні статті для підтримки медиків та педагогів.

«Необхідне збільшення фінансування медицини. Це і збільшення зарплат медикам, і закупівля необхідного обладнання, і придбання медикаментів та матеріалів. Має бути збільшено фінансування у сфері освіти. Тому що такі низькі зарплати, як у наших вчителів, – це просто знущання», – обурився політик.

Він назвав за рахунок яких ресурсів можна знайти кошти на це.

«Безумовно, потрібно збільшувати соціальні виплати за рахунок зниження фінансування силових та антикорупційних структур, яких наплодили, і які загалом не показали жодного реального результату у боротьбі з корупцією. В основному їхня діяльність звелася до розправи з політичними опонентами сьогоднішньої влади», – заявив Співголова ОП-ЗЖ.

Політик зазначив, що опозиція продовжуватиме відстоювати інтереси людей у ​​парламенті та добиватися соціальної справедливості.

«Ми продовжуватимемо боротися за відновлення миру, за підвищення соціальних стандартів та економічний розвиток країни. Ми змусимо владу працювати на користь людей. І якщо нинішня влада цього не хоче – значить, їй місце на політичному звалищі», – резюмував Юрій Бойко.

Share This