Війна коштувала нашій країні майже 30 тисяч убитих і поранених, майже 1 млн 400 тисяч осіб залишилися без даху над головою і стали вимушеними переселенцями. За словами засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка, трагедія мільйонів наших громадян зобов’язує українських політиків добитися миру якомога швидше.

Опозиційний політик зазначив, що минула влада розпалила кровопролитне протистояння в Донбасі. «При цьому вони наживалися на війні, а люди страждали і бідніли. Вони загнали країну в борги, обвалили курс гривні, влаштували справжній соціальний геноцид: підняли тарифи, відібрали пільги, урізали соціальні виплати. Цілеспрямовано знищувалися освіта і медицина, в суспільстві штучно розпалювалися конфлікти на ґрунті культури, мови, релігії, історичної пам’яті. І, на жаль, нинішня влада нічим не відрізняється від попередньої. Триває все та ж політика війни і злиднів. За красивими словами немає жодного конкретного кроку, жодної реального дії», – підкреслив Юрій Бойко.

Єдина політична сила, яка послідовно виступає за мир, у якій є дієвий план мирного врегулювання – це ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

«Потрібно проводити послідовну політику миру, а не метушитися між політичними полюсами. Важливіше миру не повинно бути завдання – ні для президента, ні для Кабміну, ні для парламенту. Ми не боїмося за свої рейтинги. Ми готові до прямих переговорів і вже ведемо їх. Ми повертаємо додому українських громадян. Ми знаємо, як зупинити війну і як піднімати економіку. Після перезавантаження влади ми повернемо мир в Україні», – заявив Юрій Бойко.

Share This