Для завершення конфлікту необхідно йти шляхом політичного врегулювання, а не конфронтації та ультиматумів. Про це заявив Співголова ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко в ефірі телеканалу «Україна24».

«Останні два місяці влада накачує військовий психоз. Дійшло до того, що вже всіх жінок відправляють до військкоматів для постановки на облік. Минула влада використовувала війну як технологію та списувала на неї все – корупцію, крадіжку тощо. Нинішня – продовжує цей шлях та списує на війну свій непрофесіоналізм, стагнацію в економіці, високі тарифи», – наголосив парламентарій.

За словами політика, воєнного шляху вирішення конфлікту – не існує.

«Ми вважаємо, що краще домовлятися, аніж стріляти, і треба знаходити компроміси. Ключова умова світу – наявність політичної волі у керівництва країни. Влада має виконати свою обіцянку, з якою перемогла на виборах, – повернути мир у країну. Іти шляхом переговорів, пошуку компромісів та чесної розмови із суспільством», – наголосив Співголова фракції опозиціонерів.

Прикладом неефективності та відсутності політичної волі у влади щодо мирного врегулювання політик назвав діяльність Міністерства з питань реінтеграції.

«У нас існує Міністерство реінтеграції, яке за два роки коштувало державі 3 млрд гривень. Покажіть бодай одне село, яке воно реінтегрувало. Окрім гучних заяв та скандальних законопроектів, що розділяють людей, це міністерство нічого не виробляє», – наголосив парламентарій.

Він нагадав, що ОП-ЗЖ послідовно виступає за реалізацію Мінських угод для якнайшвидшого відновлення миру в країні.

«Наша політична сила підтримує виконання Мінських угод та подала низку законопроектів, спрямованих на їх реалізацію. Люди чекають на мир, і політики зобов’язані виправдати їхні очікування. А якщо немає політичної волі – піти, поступитися своїм місцем тим, хто зможе повернути мир та єдність Україні», – резюмував Юрій Бойко.

Share This