Парламент війни і злиднів відходить у минуле – нове скликання Верховної Ради повинно виправити його помилки, домогтися миру і забезпечити людям нормальне життя. Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив у Харкові, коментуючи підсумки роботи Верховної Ради 8 скликання.

Він підкреслив, що роботу нинішнього скликання парламенту інакше як провальною не назовеш.

«Корисні ініціативи, прийняті нинішньою Верховною Радою, можна перерахувати на пальцях. В основному ж парламент ухвалював або відверто шкідницькі, або малозначущі закони. Чого тільки варті медична, пенсійна, освітня реформи, закон про мову – цей список антинародних «новацій» можна перераховувати довго. Багато з них не тільки ускладнили життя людям, а й погіршували відносини з країнами-сусідами, відбилися на міжнародному іміджі нашої країни», – сказав опозиційний політик.

«Люди так і не дочекалися від Верховної Ради кроків, спрямованих на досягнення миру, подолання бідності, розвиток економіки і соціальної сфери. Зате були тарифний зашморг, наступ на права і свободи громадян, безглузді декларації та заяви, які тільки розколювали суспільство, безперервні шоу й утопічні проекти. Парламентарі замість конструктивної роботи постійно шукали ворогів і на цій риториці війни продовжували обманювати людей, під шумок розтягуючи бюджет, відбираючи пільги у чорнобильців та військових пенсіонерів, скорочуючи виплати багатодітним матерям, кидаючи копійки пенсіонерам, зате збільшували фінансування силового блоку і чиновницького апарату. Всі ці роки Верховна Рада жила окремим від країни життям, ігноруючи проблеми і вимоги громадян, тому не дивно, що рівень довіри падав щомісяця і досяг до кінця її каденції 4%», – підкреслив Юрій Бойко.

За його словами, винна у цьому правляча коаліція.

«Коаліція, діючи строго за директивами з Банкової, послідовно реалізовувала антинародну політику, прикриваючись при цьому псевдопатріотичними гаслами. Вони фактично узурпували владу. Таких порушень Регламенту, як дозволяв собі спікер і ця Верховна Рада, не було за всю історію українського парламентаризму. Але навіть у цих умовах ми боролися за права людей. Були підготовлені проекти постанов про введення мораторію на підвищення житлово-комунальних тарифів, законопроект про списання заборгованості за послуги ЖКГ, наші депутати вносили проекти законів про підвищення мінімальних пенсій і зарплат. Альтернативні закони про мову і освіту. Ми вимагали скасування медреформи і не голосували ні за жоден бюджет поліцейської держави. Ми вносили свої пропозиції та поправки, чітко вказуючи, де взяти гроші на підвищення соціальних стандартів, вимагаючи захистити права людей. Але їх блокував спікер і вони навіть не вносилися до порядку денного. Тому цей парламент давно треба було розпустити», – зазначив він.

Юрій Бойко наголосив, що тепер необхідно зробити все для того, щоб новий парламент не допустив помилок попереднього.

«Люди втомилися від цих знущань і на президентських виборах показали червону картку всьому режиму – і президенту, і Верховній Раді, й уряду. Українці хочуть миру, впевненості у завтрашньому дні, спокійного і нормального життя. І нове скликання парламенту повинно дати відповідь на ті запити, які йдуть від людей, і виконати їхні вимоги», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Share This