Про це засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко заявив під час робочої поїздки до Олександрії Кіровоградської області у вівторок, 9 липня.

В ході поїздки Юрій Бойко і народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Сергій Ларін відвідали центральний ринок і підприємство «Катеринославські меблеві майстерні».

На фабриці парламентарії оглянули цехи та ознайомилися з процесом виготовлення продукції, яка користується попитом не тільки в Україні, а й за кордоном. Юрій Бойко наголосив на важливості підтримки вітчизняного виробника.

«Реальний сектор економіки повинен відчувати підтримку держави. Це і зниження податків, і зниження вартості енергоносіїв, і припинення свавілля правоохоронних органів. Тобто все те, що в цивілізованому світі вважається буденністю, потрібно впроваджувати у нас», – сказав опозиційний політик.

Інакше, зазначив Юрій Бойко, в Україні скоро не залишиться ані підприємців, ані людей, які хочуть і вміють працювати. «Адже що відбувається сьогодні? Підприємців задавили податками, програми з підтримки малого і середнього бізнесу не працюють, ПТУ закрили, все складніше знайти фахівців робітничих професій, інвестиції не йдуть, режим обопільних санкцій призвів до подорожчання сировини і різкого скорочення ринків збуту», – пояснив Юрій Бойко.

Щоб змінити цю ситуацію, добитися миру, поліпшити життя людей, відродити економіку ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ йде в парламент. «Тільки припинивши конфлікт, ми зможемо спрямувати гроші на підвищення зарплат і пенсій, на підтримку розвитку вітчизняної економіки. Тоді ми припинимо жити в борг. Це очевидний факт. І ми в змозі цього добитися», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Share This