Про це заявив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко, коментуючи журналістам підсумки зустрічі з прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим у Москві.

Юрій Бойко зазначив, що прямий контракт на постачання газу з РФ може бути підписано вже у серпні. «У нас відбулася дуже хороша плідна зустріч. Ми підбили підсумки наших попередніх переговорів, і практично поставили крапку в готовності укласти прямий контракт на закупівлю російського газу. У серпні ми цей контракт підпишемо, а це означає, що будуть знижені комунальні тарифи і знижені ціни на всі товари, в собівартості яких є газ. В першу чергу це хліб, цукор – та практично все, що люди купують щодня. Наприклад, у собівартості хліба газова складова – 70%. Якщо зараз буханець хліба коштує 15 гривень, то буде коштувати 10. Для більшості людей, особливо пенсіонерів, це суттєва різниця. Я дуже радий, що цей контракт буде, він дозволить істотно знизити вартість газу і діятиме на благо громадян нашої країни», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він пояснив, що відбувається із закупівлею газу сьогодні. «Насправді газ, який ми використовуємо – це російський газ. Але за документами попередня влада оформляла його як реверс, і він виходив на 100 доларів дорожче, ніж якби закуповувався безпосередньо у «Газпрому». Ось цей віртуальний реверс ми і хочемо прибрати, і немає ніякої конспірології. Буде прямий контракт без посередників, і ціна для України на 25% дешевше, ніж сьогодні», – резюмував Юрій Бойко.

Share This