Моя місія

Мир в Україні

Мир в Україні

Через ґрунтовний національний діалог, шляхом використання дипломатичних і політичних інструментів знайти варіанти для встановлення миру, реінтеграції Донбасу і для можливості біженцям повернутися у свої домівки. Треба припиняти загибель українців по обидва боки лінії розмежування.

Справедливе ставлення до людей

Справедливе ставлення до людей

Держава, яка не дбає про своїх громадян, – приречена. Припинити катастрофічне зубожіння населення країни. Повернути соціальний захист нужденним. Зупинити тарифне беззаконня. Забезпечити гідний рівень зарплат і пенсій. Забезпечити зайнятість усередині країни, щоб українці не блукали на чужині у пошуках трудової копійки.

Стабільність і розвиток економіки

Стабільність і розвиток економіки

Забезпечити державну програму відродження реального сектора національної економіки. Припинити бездумне закриття й розбазарювання підприємств держсектора. Відновити експортний потенціал країни. Зняти політичні бар’єри для українських товарів і послуг на зовнішніх ринках. Гарантувати державні замовлення та інвестиції в розвиток національної економіки. Створити прозорі, незмінні та незалежні від політичної кон’юнктури правила для інвесторів.

Share This